تبلیغات
آمار سی سی - آخرین اخبار – بهترین درمان آکنه

آخرین اخبار – بهترین درمان آکنه

یکشنبه 10 بهمن 1395 02:19 ق.ظ

 

آخرین اخبار - بهترین درمان آکنه

 • آخرین اخبار - بهترین درمان آکنه

  آکنه یک بیماری پوستی شناخته شده است که نزدیک به ۹۰ درصد از نوجوانان و حتی بیشتر از آنها تاثیر می گذارد. بسیاری از مردم بهبود یافتن از این بیماری شدید و بدون هر گونه پس از اثر ساخته شده. چه در مورد بقیه؟ این افراد از زخم رنج می برند – “این جای جوش”. هر چند بسیاری از محصولات مراقبت از زیبایی های موضعی، اثر ممکن است کمتر. بهترین درمان را می توان در متداول شدن پوست و برخی از اعمال جراحی در دسترس نیست. این فرایندها شما حداکثر سود در blemishing آنها فراهم کند.

  هرگاه آکنه ناپدید توسط خود و یا توسط برخی از کرم درمان، آن را برگ تماس اسکار، که ممکن است یک علامت های رنگی قرمز و هنوز هم بدتر از آن ممکن است به نوبه سیاه و سفید. این است که در واقع یک اسکار آکنه، اما یک سری از تغییرات پس از آکنه. فرایند درمان طول می کشد حدود ۶/۱۲ ماه پس از آکنه از بین رفت. اگر وجود خواهد داشت بدون توسعه acnes بیش از آن منطقه خاص، پوست نرمال در چند ماه تبدیل شود.

  قرار گرفتن در معرض ناخواسته از پوست به نور خورشید ممکن است پوست باعث آسیب دیده، که در نهایت در به تاخیر افتاد منجر خواهد شد شفا دادن.
  بعدی بهترین درمان اسکار آکنه را می توان به استفاده از ترتینوئین است که مجموعه ای از رتین A و رنووا plusAvita نامیده می شود. این ترکیب سرعت بازسازی پوست و کمک در کاهش آنها. به علاوه، استفاده درست از برخی از ترکیبات آنتی بیوتیک مانند آلفا هیدروکسی اسیدها یا بتا هیدروکسی اسید (BHA) شامل اندازه گیری دقیق به pH که در نهایت در پوست نرم می شود. [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] لایه بردار کردن دلمه باید اجتناب شود ۱۰۰٪. اگر دلمه کنده می و یا قبل از سری معمول آن از تغییرات پوست کنده و یا قبل از آن را می شود به خودی خود خشک شده، سپس دلمه دوباره شروع می شود بازسازی پوست و تکرار روند از اول به شکل یک زخم های جدید است. از این رو فرایند خشک کردن خواهد مدت زمان بیشتری میبرد. از آنجا که خشک کردن زخم واقعا در درمان این مهم است، با استفاده از یک آنتی اکسیدان باعث می شود تغییرات پس از آکنه و نیز زخم یابد. بهترین درمان بعدی خواهد بود که استفاده از ویتامین E است که هنگامی که آن اعمال بر روی صورت حاوی جای جوش، آنها باید به آرامی در چند هفته خدشه وارد میشود.

  آکنه ممکن است بر روی صورت یا شانه و یا حتی گردن یا پشت و به نظر می رسد شانه جلو. آکنه ولگاریس حاوی ضایعات غیرالتهابی و همچنین ضایعات التهابی اما نوع کیستیک آکنه کمی شدید تر از آکنه است. درمان آکنه در مقدار زیادی در دسترس هستند هر چند پیشگیری از acnes کمی سخت تر است. این درمان کاهش تولید سبوم که حتی باعث کاهش باکتری است که مسئول عفونت آکنه.

  لایه برداری پوست با ترکیبی گیاهی ملایم ممکن است لایه برداری دور کمک به بافت مرده. این درمان باید به طور مداوم استفاده شود تا آکنه ناپدید. با استفاده از یک درمان آکنه موثر خوب، متشکل از داروهای گیاهی ممکن است مفید باشد.


برچسب ها: آخرین ، اخبار ، ، بهترین ، درمان ، آکنه ،