تبلیغات
آمار سی سی - تمرینات بسکتبال برای مغز

تمرینات بسکتبال برای مغز

چهارشنبه 13 بهمن 1395 01:44 ق.ظ

 

تمرینات بسکتبال برای مغز

 • تمرینات بسکتبال برای مغز

  بهترین بازیکنان بسکتبال شناخته شده به کسانی که تصمیم گیری هوشمند در دادگاه توانایی خود را برای پیش بینی حرکت، فرصت نقطه برای تیم و money- هوشمند تصمیم گیری زمان، باعث می شود آنها افسانه ای است. تا به حال، بازی هوش یک موضوع از تولد استعداد در نظر گرفته شد یک بازیکن یا حال یا نه. تکنولوژی زمین شکستن وعده به تغییر این معادله برای همیشه.

  به منظور بهبود مهارت های بسکتبال خود، بازیکنان نیاز به تمرین روزانه در دریبل دادگاه، تیراندازی، و حرکت به خاطر سپردن. با این حال، مهم نیست که چگونه به طور جدی آنها را تمرین بسکتبال خود را، حتی بهترین مربی بسیار دشوار آموزش آنها هوش بازی، خلاقیت، زمان واقعی تصمیم گیری و دید محیطی را پیدا خواهد کرد.

  شخصی بسکتبال “مغز آموزش” نرم افزار

  تا به حال این مغز مهارت های در نظر گرفته شد به غرایز است که یک بازیکن است با یا بدون به دنیا آمد. چند سال پیش یک تیم از دانشمندان آموزش شناختی فعالیت مغز درگیر با عملکرد خلبانان جنگنده در هوا شناسایی و یک شبیه ساز مجازی به قطار به شدت ایجاد و بهبود آن دسته از توابع ذهن است.

  نتایج شوکه حتی مؤمنان سرسخت ترین در مفهوم – خلبانان جنگنده که قرار گرفته اند “مغز آموزش” جلسه عملکرد خود را توسط عظیم ۳۰٪ بهبود یافته است!.

  تیم تحقیقاتی این پروژه منحصر به فرد متوجه شده است که مهارت های مورد نیاز خلبانان جنگنده شگفت آور شبیه به کسانی که مورد نیاز از بازیکنان حرفه ای بسکتبال می باشد.

  و به این ترتیب یک تیم از ۳۰ مربیان کارشناسان کامپیوتر پیوست و سیستم به بسکتبال شخصی “مغز آموزش” نرم افزار است که متناسب با تمرینات بسکتبال و نیازهای بازیکنان فردی از جمله تاریخ و-بالا، مدرسه و کالج تبدیل بازیکنان.

  برای اولین بار در تیم های بسکتبال واقعی مانند U. ممفیس ببر و U. از کنتاکی Wildcats مورد آزمایش قرار گرفت. ۶ تا ۸ هفته تمرین، عملکرد هر یک از بازیکنان در زمینه های اعدام، تصمیم گیری تحت فشار و حرکت شدید پیش بینی سر به فلک کشید – به خصوص در شرایط پول زمان. ۲۲٪ تا ۲۸٪ – [۱۹،۴۵۹،۰۰۲] [۱۹،۴۵۹،۰۰۱] Quantifiably، بازیکنان درگیر با تست مهارت های خود را در زمینه های مختلف بهبود یافته است – در هر دو جرم و دفاع!

  مشخصات

  • منبع: مهدی ورزشی

برچسب ها: تمرینات ، بسکتبال ، برای ، مغز ،