تبلیغات
آمار سی سی - جدایی دین از سیاست؛ حربه تشیع انگلیسی

جدایی دین از سیاست؛ حربه تشیع انگلیسی

یکشنبه 1 اسفند 1395 02:04 ب.ظ

 

جدایی دین از سیاست؛ حربه تشیع انگلیسی

 • جدایی دین از سیاست؛ حربه تشیع انگلیسی

  گروه اجتماعی: مسئول فرهنگی حوزه‌های علمیه سفیران هدایت قم با اشاره به اینکه جدایی دین از سیاست، حربه تشیع انگلیسی است،گفت: فرقه باطل تشیع لندن پس از ناکامی‌های خود در به کار‌گیری بهائیت، این بار به حیله‌های جدید روی آورده است.

  حجت‌الاسلام  محمد‌جواد قهرمانی، مسئول فرهنگی حوزه‌های علمیه سفیران هدایت قم در گفت‌و‌گو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن (ایکنا) از آذربایجان‌غربی، بیان کرد: حیله دشمن و استکبار این بار برای بد نام کردن اسلام و عقب‌مانده نگه‌داشتن مسلمانان راه‌اندازی فرقه ضاله تشیع انگلیسی بوده که نه تنها ارتباطی با اسلام ناب محمدی ندارد بلکه از بطن استکبار سرچشمه گرفته است.
  وی ادامه داد: مردم برحذر باشند که اسلام دین دعوت به توحید بوده و این فرقه ضاله در‌صدد نابودی اسلام برآمده تا جامعه انسانی را به سوی غیر خدا سوق دهد و پیرو هواهای نفسانی مستکبران و زیاده خواهان جهان گرداند.
  حجت‌الاسلام قهرمانی افزود: در طول تاریخ جامعه غرب و در راس آن‌ها کشور انگلستان مبتکر فرقه ها و گروه ها و مذاهب باطل فراوانی، برای چپاول ذخائر کشور‌های اسلامی بوده و امروز نیز خواهان بدنام کردن اسلام و تشیع با استفاده از شعائر اهل بیت (ع) است.
  وی تصریح کرد:از حربه‌های این فرقه شوم نمایش اسلام انفرادی با عنوان دین جدا از سیاست بوده و این در حالی است که مصداق بارز سیاسی بودن و حکومت اسلامی پیامبر (ص) و ائمه اطهار (ع) هستند.
  مسئول فرهنگی حوزه‌های علمیه سفیران هدایت قم بیان کرد: مسئولان و مدیران نظام اسلامی باید بدانند که رفتار‌هایی که به جدایی دین از سیاست می‌انجامد نشات گرفته از افکار شوم انگلیسی بوده و باید با آن مقابله کرد چرا که جدایی دیانت ما از سیاست های الهی به معنای عقب‌ماندگی مسلمانان است.
  وی تاکید کرد: امروز تمام تلاش رهبر معظم انقلاب و نیروهای انقلابی برآن است که چهره حقیقی و واقعی اسلام و شیعه و برکات حکومت اسلامی به جهان نمایش داده شود نه چهره ای که هم اکنون غرب سعی در ساختن اذهان ملت و تفرقه افکنی در میان تشیع و تسنن دارد.
  حجت‌الاسلام قهرمانی با اشاره به وظیفه مسئولان بیان کرد: خودباختگی در برابر غرب باید از افکار مسئولان رخت بربندد و مدیران دولتی واقف باشند که فساد مالی و رفاه زدگی در عدالت علوی و نظام انقلابی و اسلامی کشور ما جایی برای خودنمایی ندارد.
  وی اظهار کرد: دستاورد‌های شهدا و ملت در دوران انقلاب ارزشمند بوده و خودباختگی در برابر غرب نمیتواند آن را از بین برده و کم رنگ سازد چرا که ملت ما هم‌چنان در کنار انقلاب و به پشتیبانی از آن ایستاده و نظام نیز موظف به چشاندن شیرینی اسلام و انقلاب به مردم است.

  منبع

  مطلب جدایی دین از سیاست؛ حربه تشیع انگلیسی در سایت بزرگ قائم شهر نیوز

برچسب ها: جدایی ، دین ، از ، سیاست؛ ، حربه ، تشیع ، انگلیسی ،